Metoda RUŠ

Jak se stát rychle a účinně šťastným. Rychlá změna skutečnosti.

V roce 2010 jsem absolvovala týdenní kurz metody RUŠ u manželů Nejedlých. Šla jsem tam z důvodů, že se naučím více pracovat na sobě a zároveň mohu pomoci i  lidem kolem sebe. Kurz byl velmi intenzivní, pracovalo se od rána do večera na negativních pocitech, které jste kdy ve svém životě prožili. Dostala jsem se až do prenatálního období, už tam jsem cítila negativní pocity, které jsem si v dané přítomnosti přijala a mohla je propustit. Jakýkoliv negativní pocit, který si přijmete v dané přítomnosti, se sám rozpouští.

Každou příčinu svých problémů můžeme vyřešit, když budeme chtít. Každý jsme strůjcem svého života. Každý máme svobodnou vůli.

Negace (problémy) které jsou uloženy v podvědomí, ovlivňují každodenně naše chování. Jsou naším zdrojem nepříjemných emocí  a tělesných projevů a brání nám, cítit se v každé situaci v pohodě a žít spokojený a naplněný život. Tyto negace žijeme stále dokola, jsou to programy, které v sobě máme nastavené a ty se nám opakují ve vztazích, financích, zdravotní oblasti atd......Zdrojem těchto programů může být něco, co jsme prožili, nebo nám někdo řekl, nebo co si myslíme. Velkou část programů si neseme od dětství a během života si nabalujeme další. Výsledkem je, že cítíme strachy, lítost, nespokojenost, samotu, úzkost, vztek, křivdu, žárlivost, kritiku, trápení, nespokojenost se sebou, trápení se pro druhé, fyzické bolesti, prostě se necítíme dobře.

Lidé mají v podvědomí nastaveno, že problémy a negativní pocity jsou něco normálního a své negace každý den žijí. Každý neseme plnou odpovědnost za svůj život, tudíž se každý můžeme rozhodnout, zda chceme žít se svými problémy a nebo se jich zbavit a žít šťastně.

Metoda RUŠ umí velmi rychle odstranit příčiny Vašich  problémů.

Vadí Vám jak se někteří lidé chovají?

Vadí Vám, co se děje kolem Vás?

Něco se Vám nelíbí?

To co Vám vadí, je jen Váš problém.

To co Vám vadí = máte z toho Vy nepříjemný pocit = Váš problém.

 

Stala jsem se terapeutem metody RUŠ, ráda Vám s problémy pomohu a vysvětlím jak na sobě pracovat. Pokud máte zájem absolvovat kurz metody RUŠ - doporučuji stránky:  www.karelnejedly.cz

Možnost objednání knihy podle které můžete sami na sobě pracovat - Já to mám jinak:    www.jatomamjinak.cz/

 

o metodě RUŠ s Karlem

www.youtube.com/watch?v=CfH0142l6b4

 

video natočené ve Zvířeticíchna na metodě RUŠ 1.

www.metodarus.cz/Metoda-RUS/Videa/